Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVANIE

Tradičná špecializovaná prehliadka cestopisných besied a premietanie o "cyklocestování" a cykloturistike. 

Tradičná špecializovaná prehliadka cestopisných besied a premietanie o "cyklocestování" a cykloturistike. Táto nevšedná akcia je určená nielen pre všetkých "cyklocestovateľov", ktorí vyrážajú na svoje cesty po svete, ale aj pre všetkých priaznivcov nenáročnej cykloturistiky, cestovania a pohybu v prírode. Tento rok opäť v troch mestách a to 19.-20.2. 2011 vo Frýdku-Místku, o týždeň neskôr 26.2.-27.2. 2011 v Hradci Králové a na jeseň zase v Brne. V programe je plno nových tvárí a tak sa môžeme tešiť na ďalšie dobrodružstvo, športové výkony a veľa krásnych fotografií. Samozrejmosťou je fajn nálada a ako vždy bohatá tombola a ďalšie sprievodné programy.

Hlavným partnerom festivalu sa aj pre rok 2011 stala nemecká firma Ortlieb, známa svojimi nekompromisnými vodeodolnými cyklistickými taškami. Zástupcom pre SR je firma Azub bike. 

Tohtoročný ročník je plný premiér, ktoré sa ešte nikde nepremietli. 

Premietať nám tento rok prídu napr: svojrázny cyklotremp Honza Vlasák, biker Petr Aug, cyklocestovateľia Renča a Martin Stiller alebo napríklad Jarda Balatka s Markétou Lepíkovou, ktorí sa zoznámili a dali dokopy práve na predminulom Cyklocestování. Špecialitou bude tiež projekcia manželov Poživilových, ktorí v ​​silnej konkurencii vyhrali so svojím cykloturistickými projektom grant OCA AWARDS, ktorého zriaďovateľom sú časopis Cykloturistika a firma ORTLIEB. Už teraz sa môžeme tešiť na výbornú atmosféru overené tradičné akcie. Neváhajte a príďte. 

Podrobnejšie informácie nájdete na: www.cyklocestovani.cz alebo na facebooku.