COOLMAX

Termobielizeň Termovel z radu COOLMAX má spoľahlivý termoregulačný systém pre telo zabezpečený zvýšeným povrchom vlákna a maximálnym odvodom vlhkosti. Špecifické vlastnosti tejto pleteniny sú obmedzenia dehydratácie a prehrievania organizmov, zníženie rýchlosti srdcovej činnosti počas cvičenia, poskytnutie chladivého pocitu pri vrcholovom športovom vypätí, vynikajúci odvod vlhkosti do plochy a efektívnejšie odparovanie.

Ďalej potom optimálna jemnosť, ľahkosť a priedušnosť. Príjemný omak a dokonalý strih zaručujú pocit komfortu pri akejkoľvek činnosti. 

 

 

Nekompromistné vlákno COOLMAX ® vďaka svojmu patentovanému štvorkanálikovému profilu a vylepšeniami vláknovej technológie odvádza enormné množstvo vlhkosti z povrchu pokožky na vonkajšiu stranu textílie, pričom ju rozvádza do plochy a tým zefektívňuje jeho odparovanie. Svojim mimoriadnymi vlastnosťami redukuje priamo teplotu kože, znižuje srdcovú frekvenciu pri telesnej činnosti a udržuje hydratáciu organizmu na požadovanej úrovni. Zabezpečuje komfort chladivého pocitu v každej situácii. Vďaka výbornej elasticite a optimálnej jemnosti materiálu vyniká vysokým komfortom a pohodlím pri nosení. Výrobky sú použiteľné celoročne na športové aktivity, bežné nosenie a oddych, Ako prvá vrstva v zime, alebo jediná vrstva v lete.