Ultramaratón OD TATIER K DUNAJU 2015

 

RUTEX TRADE – TERMOVEL –  hodnotenie tričiek po OTKD

 
 
 

Tomáš Miklovič – Tričko je veľmi príjemné na dotyk, takže je príjemné aj na nosenie. Po prepotení nie je veľmi tažké a nespôsobuje klasický problém u bežcov – odraté bradavky.  Tričko je priedušné a rýchlo schne.

 

 

Andrej Michalčik - Neviem čo presne napísať. Bežal som v ňom nakoniec všetky úseky za svetla, čiže štyri. Dobre sa mi do neho potilo, keď pieklo, neťahalo slnko vďaka  bielej farbe. Kvalita vyborná, nikde sa neroztrhlo, opral som ho nie je vyťahané.  Nesvrbela ma pokožka ani bradavky pri behu, keď som ho prepotil. Rýchlo aj uschlo takže u mňa pohodka. Materiál mi sedel ako uliaty.

 

 

 

Marcel Filip - K tričku nemám najmenších výhrad, páčila sa mi elasticita, materiál je dobrý, lahučký, rýchlo schne - po Bystrickom úseku som ho mal komplet mokré, ale uschlo snáď za 2 hodiny a  to vonkoncom nie v ideálnych podmienkach. Strih trička je tiež fajn, ideálne sadne veľkosťou.

 

 

Juraj Karacon - Za mňa nemožno inak len súhlasiť. Strih výborný, pekne sedí na mojom tele , ktoré nie je žiadne Béčko. Materiál výborný, ľahký, rýchlo schne to už písal Marcel, žiadne podráždenie som nezaznamenal. Takže možem len odporúčať.

 

 

Zdeno Pecen - materiál porovnateľný s podobnými funkčnými tričkami fy CRAFT, elasticita, strih naparádu, pri mojom potení trošku horšie schnutie, uvidíme čo spraví farba po viacnásobnom praní, ale hodnotím na výbornú